X
X
X
X

About Us

HomepageAbout Us

TWD HAKKINDA?

 

TWD Web Tasarım Bilgisayar ve İnternet Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti. 2007 yılından bu yana Web Hosting , reseller , radyo hosting ,domain , web tasarım , yazılım , dedicated , vps , oyun dedicated ve oyun sunucu hizmetleri vermektedir. Dürüst,güvene dayalı ve düzgün satış politikası ile çok kısa sürede sektörde bulunan büyük firmalar arasında yerini almış ve sağlamlaştırmıştır.

 

Daimi bir süreç olan yenilenme ve teknolojiye ayak uydurmak TWD Web Tasarım, Bilgisayar ve İnternet Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti. için standart yapılanmadır. Web tasarım ve yazılım hizmetlerinde ise takip edilmesi gereken bir firmadır.

 

7/24 destek ,mail-ticket-tel-fax ile anlık ve hızlı iletişim , uygun fiyatlar hepsi siz değerli müşterilerimiz için standartlarımız.

 

Hizmet vermek bir zevktir. Elinizden geldiğince bize bu zevki yaşatın.TWD SİZE NELER SUNAR?


Barındırma Hizmetleri : Barındırma hizmetlerimiz her türlü alan ("domain") kayıt işlemlerini, web sayfalarınız için gerekli barındırma hizmetlerini ("Linux & Windows hosting") ve sunucu kiralama hizmetlerini kapsamaktadır.

E-Ticaret Çözümleri : İş aktivitelerinizi Internet üzerine taşıyacak her türlü bilgi ve iletişim teknolojilerini sanal dünyada gerçekleştirecek projelerin yapılmasıdır, elektronik güvenli para transferi ve ödeme kanallarının yapılandırılması da çözümlerimiz arasında yer almaktadır.

Yazılım Çözümleri : İş süreçlerinizi elektronik ortamda daha hızlı gerçekleştirmenizi sağlayacak web tabanlı bilgisayar yazılım çözümlerimizdir. Kullandığımız teknolojiler PHP, ASP, .NET, JAVA ve veritabanı uygulamaları üzerine konumlandırılmıştır.

 

 

Dinamik İçerik Çözümleri : Dinamik içerik çözümlerimiz ile sayfalarınız için gerekli olan ya da ihtiyaç duyduğunuz her türlü flash, activex ve ajax bileşenlerinin oluşturulması ve bu bileşenlerin web sayfalarınıza adaptasyonu sağlanmaktadır. Ayrıca sitenizin arama makineleri için gerekli optimizasyonunun yapılması ve arama makinelerine kaydı da sunduğumuz çözümler arasındadır.

 

Danışmanlık ve Bakım Hizmetleri : Web sayfalarınız ve web tabanlı platformlarınızın dış kaynak yönetim modeli ile uzaktan ya da bir fiil yerinde her türlü destek ve bakım hizmetlerinin çözüm olarak sunulmasıdır. Firmamızın verdiği her türlü hizmet, Servis Seviyesi Garanti ("SLA: Service Level Aggrement") kapsamındadır.


Billing Software by WISECP
Top